Każdy ogród powinien być wyposażony w profesjonalny system nawadniający, który służy przede wszystkim prawidłowemu wzrostowi roślin znajdujących się w ogrodzie. Nowoczesny system nawadniający powinien być w pełni automatyczny, a jednocześnie stwarzać możliwość jego szybkiej rozbudowy. Budujemy systemy nawadniania w oparciu o najlepsze rozwiązania technologiczne, używamy wyłącznie sprzętu renomowanych firm. Zapewnimy należyte nawodnienie Państwa trawy, drzew i krzewów, instalując system nawadniania w taki sposób, żeby był niemalże niewidoczny dla oczu.

Projektowanie, montaż i serwis systemów nawadniania obejmuje przede wszystkim:
• Systemy Bermad – System opracowany przez firmę Bermad charakteryzujący się zaawansowanymi rozwiązaniami sterującymi. System nawadniający Bermad współpracuje z wszelkiego rodzajami emiterami, kroplownikami, zraszaczami, micro-jet. Profesjonalne rozwiązanie dla pól i rolnictwa szklarniowego, ale również dla ochrony przeciwpożarowej.
• Systemy Rain Bird – System budowany w oparciu o produkty zapewniające maksymalną oszczędność wody, międzynarodowa firma Rain Bird posiada oddziały w wielu krajach. Bogata Rain Bird składa się ze zraszaczy statycznych, zraszaczy rotacyjnych, dysz, elektrozaworów, sterowników 230V, sterowników bateryjnych i systemów sterujących.
• Systemy Hunter – Charakteryzujące się oszczędnością wody i łatwymi w użyciu systemami nawadniania dla obiektów handlowych, boisk, pól golfowych, a także domów jednorodzinnych. Produkty Huntera skierowane są dla wymagających użytkowników, ceniących wydajność i profesjonalizm. Oferta systemów Hunter obejmuje zraszacze statyczne i rotacyjne, dysze obrotowe MP ROTATOR, sterowniki, czujniki pogodowe, elektrozawory, Eco Maty, centralne opcje sterowania.
• Systemy Alfa Plastica – Wykorzystywane przy budowanie instalacji wodociągowych i nawadniających, do których doskonale się nadają. Prosty i szybki montaż, odporność na korozję, sól i promienie ultrafioletowe, pracujące w każdych warunkach atmosferycznych. Nie wpływają na smak i zapach wody oraz innych płynów. Systemy Alfa Plastica znajdują zastosowanie w przyłączach domowych, instalacjach tryskaczowych w rolnictwie, instalacji przemysłowej i basenowej, awaryjnych układach zasilania w wodę, a także w systemach irygacji kroplowej.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok